Aktualności
Programy partnerskie
O firmie
Akredytacje PARP
Archiwum
Metody działania
Filozofia firmy
Oferta
Studenci AE
Publikacje
Studenci SGH
Nasi Klienci
Kontakt
Linki

Programy partnerskie:
 
W jaki sposób sfinansować zakup nieruchomości?
 

PŁACIMY DO 525 ZŁ ZA
KAŻDEGO UCZESTNIKA SEMINARIUM
pt.:

W jaki sposób sfinansować zakup nieruchomości
z minimalnym lub zerowym wkładem?

 

Opis Programu Partnerskiego

Program Partnerski jest atrakcyjną ofertą pracy przede wszystkim dla osób posiadających dostęp do internetu. Zadaniem każdego Partnera (współpracownika) zarejestrowanego w Programie Partnerskim jest pozyskanie jak największej liczby osób zainteresowanych udziałem w seminarium dla inwestorów w branży nieruchomości, opisanym pod adresem www.kursy-finansowe.pl.

W Programie Partnerskim wypłacamy wynagrodzenie prowizyjne do głębokości trzech linii sponsorowania - co oznacza, że każdy Partner może budować swój zespół sprzedażowy, z którego efektywnej pracy otrzyma nadprowizję.

Zasady systemu wynagrodzeń obowiązujace od maja 2009:

  • 300 zł brutto - otrzymujesz za każde skuteczne polecenie uczestnika seminarium (sprzedaż własna) - pierwsza linia
  • 150 zł brutto - otrzymujesz za każde skuteczne polecenie uczestnika seminarium przez Twojego bezpośredniego Współpracownika - druga linia sponsorowania
  • 75 zł brutto - za polecenie uczestnika seminarium przez Współpracownika z drugiej linii sponsorowania - trzecia linia.

Ale dobrze zrozumieć zasady wynagradzania, pobierz pomocne pliki:

 1. Model systemu prowizyjnego

 pobierz plik...

 2. Symulacja dochodów

 pobierz plik...
Czas funkcjonowania Programu Partnerskiego jest nieograniczony.

Aby wziąć udział w Programie Partnerskim należy dokonać rejestracji w systemie wypełniając przygotowany formularz. Wystarczy kliknąć w zamieszczony niżej przycisk "Przystępuję do programu partnerskiego", lub w oknie logowania po prawej stronie kliknąć w link "Nowe konto".

UWAGA! Nasi Partnerzy mogą brać udział w szkoleniach eProfitSystem na preferencyjnych warunkach. Szczegóły dla zarejestrowanych Partnerów po zalogowaniu się w Strefie Partnera.

Aby wziąć udział w Programie Partnerskim, powinieneś zarejestrować się w systemie wypełniając formularz. Wystarczy kliknąć w zamieszczony niżej przycisk "Przystępuję do programu partnerskiego" (widzą go tylko Partnerzy z polecenia), lub w oknie logowania po prawej stronie kliknąć w link "Nowe konto".


Do poprzedniej stronySklep - kalkulatory finansowe

  Subskrypcja
akceptuje politykę
prywatności


  Logowanie

   
Wykonanie techniczne serwisu: GogaNet
Fesnak. Treningi. Szkolenia. - Szkolenia zawsze z humorem...